Jakou chůvu pro dítě vybrat?

Jakou chůvu pro dítě vybrat?

Chůvy, stejně jako děti, jsou různé. Abyste se s výběrem nemýlili, zvažte, která z možností je vám blízká:

  1. Chůva pro kojence. Nechat dítě pod dohledem cizího člověka je obzvláště těžké. Pokud je tedy vaše dítě staré jen několik měsíců, upřednostněte chůvu s lékařským vzděláním. Během vaší nepřítomnosti v případě potřeby profesionálně poskytne první pomoc. Je dobré, pokud má chůva zkušenosti s novorozenci a může poskytnout doporučení.
  2. Mladá chůva. Pokud jste sledovali zahraniční filmy, určitě jste si všimli, jak často se ženy uchýlí ke službám mladé sousedky. Tak proč to nezkusit? Kromě toho, podle odborníků se děti mohou rychle rozvíjet s osobou jim blízkou. Dospívající chůvy jsou aktivní, snadno se vyrovnávají s dítětem a rozumí všem domácím spotřebičům. Dalším pozitivem je, že můžete využít jejich služby jen na pár hodin, například v době vaší návštěvy kina.
  3. Žena středního věku je ideální volbou pro hlídání dítěte. Taková chůva ví, jak vzít a nakrmit dítě, snadno najde způsob, jak ho zabavit. Má zkušenost s výchovou vlastních dětí, které v tomto okamžiku již vyrostly.
  4. Starší chůva: Výchovu dítěte taková chůva provádí podle svých nemalých zkušeností. Díky nim může nabídnout I několik tipů na výchovu dítěte. S touto chůvou je možnost zjistit, že krupicová kaše je pro dětské tělo nepostradatelná. V každém případě chůva s životními zkušenostmi a láskou k dětem je dobrá volba.
  5. Chůva-vychovatelka nejen pohlídá dítě, ale také mu pomůže zvládnout cizí jazyk nebo se připravit na školu. Pedagogické vzdělání je pro uchazečku o toto volné místo nezbytným minimem. Ideální je, pokud zná moderní metody učení.

Zeptejte se nás

care icon
Kontakt je povinný.

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy Vás budeme kontaktovat.