Pohodlí ve vašem domě je naší starostí!

Dítě je jasné a světlé sluníčko, které něžně a teple prosvětluje každý den života svých rodičů. Ale tento malý andílek vyžaduje nepřetržitou péči, zejména pak v prvních letech svého života. Je skvělé, když mají rodiče možnost trávit s dítětem většinu dne. Pokud však rodina žije v hlavním městě-obrovské moderní metropoli, oba rodiče jsou často zaneprázdněni prací.

Značnou dobu po oficiálním ukončení pracovního dne tráví tatínkové a maminky v kancelářích, aby zajistily svému dítěti důstojnou budoucnost. Aby se dítě necítilo opomíjené a zbytečné a aby domácí starosti nepřerostly přes hlavu, je naléhavě nutné, aby v bytě byla přítomna kvalifikovaná a zkušená chůva – pomocnice v domácnosti.

Číst více

spokojených
100%
klientů
spokojených
51
rodin
uchazečů
500+
v databázi

Zašlete nám vaše kontaktní údaje a my se s vámi spojíme

care icon
Kontakt je povinný.

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy Vás budeme kontaktovat.

Naši spokojení klienti

Josef, 38 let

19. 06. 2020

„Před časem jsme se s manželkou rozvedli a péče o děti připadla mně. Byl to hrozný kolotoč – práce, úkoly s dětmi, vyprat, druhý den zase do práce... Občas to u nás vypadalo jako po výbuchu. Tak jsem si řekl, že to chce ženskou ruku, a pomohli mi v agentuře a našli mi báječnou pomocnici. Je rázná a důsledná, uklidí, a mně to celou situaci vyřešilo!”

Františka, 56 let

18. 06. 2020

„Poté, co se naše děti odstěhovaly a založily vlastní rodiny, vzali jsme si domů mého tatínka, kterému je už téměř 90 let. Péče o něj pro nás s mužem byla opravdu vyčerpávající, navíc oba stále pracujeme. A tak jsme si zkusili najmout Filipínku. Musím říct, že je to pro nás obrovská úleva, o tatínka je postaráno a my můžeme občas zajet k mladým a potěšit se s vnoučaty.”

Martin, 45 let

17. 06. 2020

„Pracuji jako realitní makléř a často jezdím na služební cesty a i když nemáme děti, v domě je potřeba pravidelně uklízet a venčit naše dva německé ovčáky. Využil jsem proto zahraniční pomocnici, která se o vše včetně psů stará, a já si můžu konečně užívat i v létě na naší jachtě na Jadranu. Je to pro nás ohromná výpomoc.”

Jana, 40 let

16. 06. 2020

„Vždycky jsem chtěla velkou rodinu. Mám 3 děti a péči o ně už jsem opravdu nezvládala, protože chodím do práce a manžel je často mimo domov. Já musím občas pracovně do zahraničí, a tak jsme si pořídili do domácnosti pomocnici. Je to pro celou naši rodinu obrovská úleva, protože máme na sebe po práci konečně čas.”

Často kladené dotazy

Obecné dotazy
Co všechno u mě bude pomocnice vykonávat?

To záleží čistě na vás a vašich potřebách. Každá domácnost má individuální způsob fungování, proto se snažíme sladit vhodnou pracovnici s vhodnou rodinou. Vždy chceme rodině pomocnici „ušít na míru“. Pomocnice v domácnosti může proto vykonávat veškeré činnosti spojené s chodem domácnosti včetně vaření, péče o starší osobu nebo domácího mazlíčka.

Již na začátku naší činnosti jsme vytvořili „kodex hospodyně a chůvy“, který jasně stanoví, co bude konkrétní pozice obnášet. Každá pracovnice si musí být vědoma zodpovědnosti za vše, co dělá.

Všechny naše chůvy hovoří plynule anglicky nebo dalším světovým jazykem, a během pobytu v České republice se snaží aktivně učit česky. Jsou zvyklé, že se musí přizpůsobit a dorozumět za všech okolností.

Takové přístroje existují i v jiných domácnostech. Mnoho pomocnic s nimi již má zkušenosti, a pokud ne, je důležité jí hned na začátku ukázat, jak je používat. Všechny naše pracovnice se rychle učí.

To nepředstavuje žádný problém. Na všem je třeba se s chůvou dohodnout a ukázat jí, jak si každodenní péči o děti představujete. A také jí vysvětlit, jaké povinnosti od ní budete vyžadovat.

Pokud od vás dostaneme takovou informaci, všechny případné neshody budeme řešit s pomocnicí my. Je nezbytné, abychom od vás měli neustálou zpětnou vazbu.

Ano, po vzájemné dohodě je možné, aby chůva bydlela přímo u vás. Musíte jí přitom ale poskytnout vhodnou místnost k ubytování a zpravidla i stravu.

Naše pracovnice procházejí důkladným osobním pohovorem, při kterém prověříme její dokumenty a zároveň se ptáme na jejich zkušenosti, motivaci, jaké činnosti jsou ochotné v domácnosti vykonávat a zkontrolujeme také případné reference z předchozích zaměstnání.

Jako agentura přijímáme pouze ty pečovatele, kteří jsou zkušení, nadšení svou kariérou, chovají se profesionálně a umějí se postarat o vše, co rodina nebo domácnost bude potřebovat.

V takových případech pomocnici samozřejmě zdarma nahradíme jinou, která bude co nejlépe vyhovovat vašemu životnímu stylu a potřebám.

Většina uchazečů si představuje plný úvazek jako 5 dní v týdnu, obvykle od pondělí do pátku, a bude pracovat maximálně 10 hodin denně (s přestávkami). Pomocnice jsou vstřícné, flexibilní a na dnech a odpracovaných hodinách se s nimi lze individuálně domluvit.

Pokud již máme u nás zaregistrovaného někoho vhodného, kdo už byl dotazován a zkontrolován, můžeme vám okamžitě poslat jeho údaje. V ostatních případech bude výběr a proces trvat zhruba 2 týdny.

Ano, všechny chůvy a pečovatelé o děti mají pro práci kvalifikaci a zkušenosti. Pracovali například v mateřských školkách nebo v několika předchozích rodinách.

Samozřejmě, máme rozsáhlou databázi, ze které můžeme okamžitě vybírat, a průběžně ji rozšiřujeme.

 

Více dotazů