Chůva s ubytováním v rodině

Chůva s ubytováním v rodině

Moderní svět se vyznačuje rychlým rytmem života. Proto většina rodičů má problémy s kariérou a výdělkem je, že mají málo času. Zároveň není vůbec čas na řešení rodinných problémů-zejména pro každodenní komunikaci s dětmi. Jak se dostat z této situace s nejmenšími ztrátami? Aby nedošlo k přehlédnutí možností pro plný rozvoj dítěte, řešení je jednoduché - potřebujete chůvu s bydlením v rodině.

Samozřejmě, že pronájem chůvy jako řešení problému výchovy dítěte není ideální. Ale pro úspěšný výsledek je třeba vynaložit maximální úsilí a osobní pozorování.
Včasné zavolání do naší společnosti pro výběr chůvy s ubytováním vám zaručí následující výhody:

  1. Individuální přístup a dodržování požadavků. Zohledňují se sebemenší nuance a přání zaměstnavatele, počínaje věkem předpokládaného kandidáta a konče jeho vzhledem a národností.
  2. V životě se vyskytují různé situace: naléhavá potřeba odjezdu, naléhavý odchod rodičů z domu ve večerních hodinách nebo v noci znamená i naléhavý příjezd chůvy na pracoviště. Garantujeme včasné volání nebo nahrazení zaměstnance, a to jak dočasné, tak trvalé. Zvláštní pozornost je věnována kvalifikaci a zkušenostem zaměstnanců. Pracovník zaměřený na náhradu bude mít zkušenosti i vysokou kvalifikaci.
  3. Zárukou kvalifikace a kvality práce zaměstnance je to, že neustále existují kurzy zvyšování kvalifikace zaměstnanců. Naši pracovníci zdokonalují svou profesionalitu a komunikační kvality. V případě potřeby chůva připravuje jídlo a provádí v místnosti pečovatele důkladný úklid.

Co musí umět chůva s ubytováním?

Nezapomeňte na další povinnosti, které můžete svěřit chůvě, která trvale žije v jednom domě s vámi. Například stojí za to se zeptat na kulinářské schopnosti uchazečky o volné místo. Na tom závisí plná výživa malého dítěte. Dětské tělo vyžaduje správně vařené, výživné a chutné pokrmy pro růst. Existuje i možnost zajištění zvláštní dietní výživy dítěte. Chůva by proto měla mít kuchařské dovednosti. Může se také zapojit do nákupu správných potravin.

Slušnost, kompetence, komunikace a pozitivní postoj – to jsou obecně přijímané základy profese chůvy. Profesionální výsledek mohou zaručit pouze skuteční profesionálové.

Zeptejte se nás

care icon
Kontakt je povinný.

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy Vás budeme kontaktovat.